Małopolski Festiwal sztafet. Chłopcy z Goszczyńskiego mistrzami województwa!

Dodał: admin 3 lipca 2023 10:15

Na stadionie WKS Wawel odbyła się druga edycja Festiwalu sztafet. Organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy. W imprezie uczestniczyły reprezentacje szkół, które zwyciężyły w zawodach na szczeblu powiatu. W kategorii szkół średnich startowali uczniowie z roczników 2003 i młodsi. Małopolski Festiwal sztafet. Chłopcy z Goszczyńskiego mistrzami województwa!

Bardzo dobrze spisała się drużyna chłopców z naszej Szkoły. W biegu sztafetowym 4x100 m, mimo eksperymentalnego składu bez pierwszoplanowych asów Karola Zahory i Macieja Chorążego, odnieśli zdecydowane zwycięstwo. Z dużą satysfakcją odnotowujemy, dokonali tego młodsi juniorzy z roczników 2006/2007.

Wystąpili w składzie: Aleksander Watycha, Igor Zahora, Maciej Wziątek, Bartłomiej Wypychowski, rez. Karol Zahora. Gratulujemy! Opiekunem mistrzów była Pani Joanna Jethon – Sułkowska.