X edycja Serce od Hospicjum - Serce dla Hospicjum

Dodał: admin 27 lutego 2024 18:47

Za nami X jubileuszowa edycja Serce od Hospicjum - Serce dla Hospicjum, która odbyła się tradycyjnie na nowotarskim rynku. Było to szczególne wydarzenie, w którym wzięli udział licealiści z naszej szkoły oraz zaproszone szkoły i instytucje. Ponad 100 wolontariuszy rozdawało na ulicach Nowego Targu serduszka wykonane metodą origami zachęcając przechodniów do przekazywania 1,5 % na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla dzieci w Krakowie.

X edycja Serce od Hospicjum - Serce dla Hospicjum

Organizatorem przedsięwzięcia był działający w Goszczyńskim Szkolny Wolontariat Młodzieżowy, który od lat współpracuje z Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci im. bł. Hanny Chrzanowskiej w Krakowie.

Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowany w te wyjątkową akcję, która jest przepełniona radością i pozytywną energią w pomaganiu innym.