UCZNIOWIE W ETAPIE CENTRALNYM O DIAMENTOWY INDEKS AGH Z FIZYKI

Dodał: admin 6 marca 2024 09:40

Filip Kubiak z klasy 2A i Jakub Skalany z klasy 3A dostali się do etapu centralnego (zawody III stopnia) XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady ”O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki.Podstawowym celem Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH jest pogłębienie wiedzy uczestników z zakresu matematyki, fizyki, chemii, geografii z elementami geologii i informatyki oraz rozwijanie umiejętności i zamiłowania do nauk technicznych. Uczestnictwo w Olimpiadzie pozwala uczniom poszerzać horyzonty i zgłębiać tajemnice naukowe.

Filip i Kuba

Jednym z najważniejszych aspektów Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH jest wykrywanie ukrytych talentów. Dzięki tej inicjatywie młodzi ludzie mają okazję wykazać się nie tylko wiedzą, ale także zdolnościami analitycznymi, umiejętnością rozwiązywania problemów i kreatywnym myśleniem. Udział w Olimpiadzie to szansa na odkrycie i ukierunkowanie swoich pasji w kierunkach naukowych, które mogą okazać się kluczowe dla ich przyszłej kariery.

Etap centralny (III stopień) to etap, na którym spotykają się najlepsi, aby walczyć o tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy uczniom, ich rodzicom i czekamy na kolejne sukcesy.

Uczniowie pracowali pod czujnym okiem Pani Beaty Bibro.