TBG laureatami plebiscytu Aktywny 2016

Dodał: admin 4 stycznia 2017 17:38

Tradycyjnie, po raz dziesiąty, Miejski Ośrodek Kultury zorganizował Nowotarski Dzień Wolontariusza. Głównym punktem tego wydarzenia był doroczny plebiscyt Aktywny 2016.

Laureatem, a zarazem zwycięzcą tegorocznej edycji zostało Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej im. Jana Bednarskiego w Nowym Targu. Organizacja, która od wielu lat wspiera charytatywnie uczniów, finansuje wyjazdy edukacyjne, wycieczki, wymiany językowe, wyjazdy na zawody sportowe oraz funduje nagrody dla zdolnej młodzieży z Naszej Szkoły.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim Uczniom, Absolwentom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom i Przyjaciołom Szkoły, którzy wzięli udział w plebiscycie i oddali głos na Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej.

Gratulacje dla zwycięzców!